letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Sobotu ovládl Pátek

   Sobotu 10.11.2018 ovládl Míla Pátek. Svoje sedmdesáté narozeniny slavil v kruhu svých přátel, rodiny a kolegů hasičů v sále naší hospůdky "U lípy". Sál sotva stačil náporu gratulantů, sešlo se jich k šedesátce. A oslava stála za to! Jednak celá rodina Pátkovic poslední měsíc nedělala nic jiného než vařila, pekla a udila, a na stolech to bylo znát. Lahůdek sladkých, slaných, peprných i jinak lahodných bylo jako o posvícení a všechny byly skvělé! Pivo a víno teklo proudem skoro jako při bleskové povodni v Dolomitech. Ale zpět k oslavenci. Jeho vitalitu všichni známe a snažili jsme se ji i ocenit. Náš sbor udělil Mílovi při této příležitosti Zlatý kříž svatého Floriána III. stupně a ocenil tak jeho mnohaletou práci pro sbor i obec. Darů se sešly desítky a všechny si Míla jistě zaslouží. Celý večer jsme proslavili, protančili, prozpívali a náramně jsme se bavili. Děkujeme touto cestou celé Mílově rozvětvené rodině za nádherný a bohatý večer a přejeme oslavenci pevné zdraví, dlouhá léta a nakažlivý optimismus! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. A pokud chcete na chvíli nasát báječnou atmosféru večera, podívejte se na videoklip mašinkového tanečku v sekci Videa z akcí.

M. Pátek 70

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom