letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Sobotu ovládl Pátek

   Sobotu 10.11.2018 ovládl Míla Pátek. Svoje sedmdesáté narozeniny slavil v kruhu svých přátel, rodiny a kolegů hasičů v sále naší hospůdky "U lípy". Sál sotva stačil náporu gratulantů, sešlo se jich k šedesátce. A oslava stála za to! Jednak celá rodina Pátkovic poslední měsíc nedělala nic jiného než vařila, pekla a udila, a na stolech to bylo znát. Lahůdek sladkých, slaných, peprných i jinak lahodných bylo jako o posvícení a všechny byly skvělé! Pivo a víno teklo proudem skoro jako při bleskové povodni v Dolomitech. Ale zpět k oslavenci. Jeho vitalitu všichni známe a snažili jsme se ji i ocenit. Náš sbor udělil Mílovi při této příležitosti Zlatý kříž svatého Floriána III. stupně a ocenil tak jeho mnohaletou práci pro sbor i obec. Darů se sešly desítky a všechny si Míla jistě zaslouží. Celý večer jsme proslavili, protančili, prozpívali a náramně jsme se bavili. Děkujeme touto cestou celé Mílově rozvětvené rodině za nádherný a bohatý večer a přejeme oslavenci pevné zdraví, dlouhá léta a nakažlivý optimismus! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. A pokud chcete na chvíli nasát báječnou atmosféru večera, podívejte se na videoklip mašinkového tanečku v sekci Videa z akcí.

M. Pátek 70

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH