letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Slavili jsme s Vl. Turnhöferem 75

Zase jsme se přesvědčili o tom, jak ten čas letí. Náš dlouholetý člen a bývalý starosta SDH Údavy Vladimír Turnhöfer pozval sousedy a přátele k posezení a oslavě svého jubilea. Sešel se nás plný sál a celá rodina Turnhöferova se o nás pečlivě starala, dobrot všeho druhu jsme si užívali do sytosti (včetně výtečného Rendovic gulášku), hudba hrála a my všichni jsme slavili plnými doušky. Pan Vl. Turnhöfer byl také u příležitosti svých pětasedmdesátin vyznamenán "Za příkladnou práci", ocenění mu předali členové výboru SDH - starosta M. Pátek, velitel M. Rothanzl a náměstek starosty B. Němec. Zábava poté pokračovala dlouho přes půlnoc a všichni jsme si ji skvěle užili. Všem od Turnhöferů mockrát děkujeme a panu Vladimíru Turnhöferovi ještě jednou připíjíme na zdraví!

Spoustu obrázků z bujarého veselí můžete shlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Atmosféru hudební vložky v sále hospůdky "U lípy" můžete nasát zde.

Vl. Turnhöfer 75

Aktuality

23.11.2020 hlasujte pro ni více...
7.11.2020 natřeli jsme stromky více...
28.10.2020 opatření kvůli pandemii více...

Kalendář akcí

snad nám koronavirus dovolí více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH