letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Slavili jsme s Vl. Turnhöferem 75

Zase jsme se přesvědčili o tom, jak ten čas letí. Náš dlouholetý člen a bývalý starosta SDH Údavy Vladimír Turnhöfer pozval sousedy a přátele k posezení a oslavě svého jubilea. Sešel se nás plný sál a celá rodina Turnhöferova se o nás pečlivě starala, dobrot všeho druhu jsme si užívali do sytosti (včetně výtečného Rendovic gulášku), hudba hrála a my všichni jsme slavili plnými doušky. Pan Vl. Turnhöfer byl také u příležitosti svých pětasedmdesátin vyznamenán "Za příkladnou práci", ocenění mu předali členové výboru SDH - starosta M. Pátek, velitel M. Rothanzl a náměstek starosty B. Němec. Zábava poté pokračovala dlouho přes půlnoc a všichni jsme si ji skvěle užili. Všem od Turnhöferů mockrát děkujeme a panu Vladimíru Turnhöferovi ještě jednou připíjíme na zdraví!

Spoustu obrázků z bujarého veselí můžete shlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Atmosféru hudební vložky v sále hospůdky "U lípy" můžete nasát zde.

Vl. Turnhöfer 75

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH