letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Slavili jsme s M. Drápalíkem

   V sobotu 15.10.2016 jsme se sešli v sále hospůdky "U lípy", abychom popřáli k pětasedmdesátinám našemu dlouholetému členovi Miroslavu Drápalíkovi. Poděkovali jsme mu za práci, kterou mnoho let pro sbor vykonával, a předali za OSH ČHMS vyznamenání Za zásluhy. Pro mladší členy je Mirek Drápalík příkladem skromného a pracovitého člověka. Jeho rodina pro všechny gratulanty připravila bohaté občerstvení, celý večer jsme strávili ve výtečné atmosféře při hudbě a tanci. Za nás všechny děkujeme jubilantovi i rodině, Mirkovi přejeme do dalších let pevné zdraví a mladistvý elán!

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí

Oslava

V týdnu před oslavou byli popřát Mirkovi Drápalíkovi i zástupci Osadního výboru Václava a Mirek Rothanzlovi. S oslavencem pobesedovali a předali zdravici starosty města a malý dárek.

MD

Aktuality

10.8.2020 a máme vymalováno... více...
6.8.2020 přihlaste se do konce srpna více...
11.7.2020 hodně štěstí! více...
6.7.2020 každoroční pouť na Stvořidla více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH