letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Slavili jsme s M. Drápalíkem

   V sobotu 15.10.2016 jsme se sešli v sále hospůdky "U lípy", abychom popřáli k pětasedmdesátinám našemu dlouholetému členovi Miroslavu Drápalíkovi. Poděkovali jsme mu za práci, kterou mnoho let pro sbor vykonával, a předali za OSH ČHMS vyznamenání Za zásluhy. Pro mladší členy je Mirek Drápalík příkladem skromného a pracovitého člověka. Jeho rodina pro všechny gratulanty připravila bohaté občerstvení, celý večer jsme strávili ve výtečné atmosféře při hudbě a tanci. Za nás všechny děkujeme jubilantovi i rodině, Mirkovi přejeme do dalších let pevné zdraví a mladistvý elán!

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí

Oslava

V týdnu před oslavou byli popřát Mirkovi Drápalíkovi i zástupci Osadního výboru Václava a Mirek Rothanzlovi. S oslavencem pobesedovali a předali zdravici starosty města a malý dárek.

MD

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH