letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Skvělý výkon našich na okrskové soutěži

  Jak velitel M. Rothanzl v potu tváře sestavoval mužstvo na okrskovou soutěž, tak se nakonec dařilo nad očekávání dobře. Na okrskové soutěži 7.5.2016 ve Ždírci nad Doubravou jsme nečekaně dosáhli nejlepšího času v požárním útoku a v součtu s běhy na 100 m překážek jsme obsadili celkové druhé místo s právem postupu do okresní soutěže. Tu ale neobsadíme díky tomu, že se termínově kryje s našimi "osmičkami". Vítězství vybojovali díky výhře ve stovkách kolegové z Horního Studence, třetí byly Podmoklany. Skvělý výkon podal Tomáš Štěrba, který na 100 m zaběhl druhý nejlepší čas! Sestava našich: M. Rothanzl, V. Rothanzl, J. Němec, P. Linhart, L. Malínský, P. Pelda ml. a T. Štěrba. Velká škoda, že se nesešla naše děvčata...K. Rothanzlová a K. Štěrbová na to nestačily, a to v ženách nakonec proběhl jeden platný pokus děvčat ze Sobíňova. Naši chlapi tedy předvedli kvalitní a dlouho nevídaný výkon a zaslouží obrovskou pochvalu!

Obrázky z akce najdete ve Fotogalerii z akcí. Videa v sekci Videa z akcí.

okrsek 2016

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH