letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Skvělý výkon našich na okrskové soutěži

  Jak velitel M. Rothanzl v potu tváře sestavoval mužstvo na okrskovou soutěž, tak se nakonec dařilo nad očekávání dobře. Na okrskové soutěži 7.5.2016 ve Ždírci nad Doubravou jsme nečekaně dosáhli nejlepšího času v požárním útoku a v součtu s běhy na 100 m překážek jsme obsadili celkové druhé místo s právem postupu do okresní soutěže. Tu ale neobsadíme díky tomu, že se termínově kryje s našimi "osmičkami". Vítězství vybojovali díky výhře ve stovkách kolegové z Horního Studence, třetí byly Podmoklany. Skvělý výkon podal Tomáš Štěrba, který na 100 m zaběhl druhý nejlepší čas! Sestava našich: M. Rothanzl, V. Rothanzl, J. Němec, P. Linhart, L. Malínský, P. Pelda ml. a T. Štěrba. Velká škoda, že se nesešla naše děvčata...K. Rothanzlová a K. Štěrbová na to nestačily, a to v ženách nakonec proběhl jeden platný pokus děvčat ze Sobíňova. Naši chlapi tedy předvedli kvalitní a dlouho nevídaný výkon a zaslouží obrovskou pochvalu!

Obrázky z akce najdete ve Fotogalerii z akcí. Videa v sekci Videa z akcí.

okrsek 2016

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom