letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Setkání s ministrem financí A. Babišem

   V pondělí 27.3.2017 jsme se zúčastnili besedy s ministrem financí panem A. Babišem ve Dřevíkově. Starosta obce Vysočina Tomáš Dubský pozval vládního představitele na setkání se zástupci obcí a spolků z širokého okolí. Ti panu ministrovi tlumočili své názory na zavedení a provoz EET a chtěli si též vyjasnit některá problematická ustanovení zákona o těchto tržbách. Ve více než hodinové diskusi jsme k některým závěrům dospěli, obecně je ale problém stále otevřený, neboť zákon i metodický pokyn k jeho výkladu stále platí. Dále tedy budeme hledat cesty, jak spolky v malých obcích od této povinnosti osvobodit. 

A. Babiš

Po besedě si ministr A. Babiš popovídal i s občany obce

Dřev

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom