letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Setkání s ministrem financí A. Babišem

   V pondělí 27.3.2017 jsme se zúčastnili besedy s ministrem financí panem A. Babišem ve Dřevíkově. Starosta obce Vysočina Tomáš Dubský pozval vládního představitele na setkání se zástupci obcí a spolků z širokého okolí. Ti panu ministrovi tlumočili své názory na zavedení a provoz EET a chtěli si též vyjasnit některá problematická ustanovení zákona o těchto tržbách. Ve více než hodinové diskusi jsme k některým závěrům dospěli, obecně je ale problém stále otevřený, neboť zákon i metodický pokyn k jeho výkladu stále platí. Dále tedy budeme hledat cesty, jak spolky v malých obcích od této povinnosti osvobodit. 

A. Babiš

Po besedě si ministr A. Babiš popovídal i s občany obce

Dřev

Aktuality

18.10.2019 a jubileum vítěze více...
12.10.2019 a příjemné besedy více...
12.10.2019 náš stánek v permanenci více...

Kalendář akcí

nátěr proti okusu více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH