letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

S I. Formánkovou a M. Slejškovou jsme zakončili sezónu oslav

V pátek 6.12.2013 jsme byli oslavit poslední z letošní dlouhé řady jubilejí. Iva Formánková a Milada Slejšková nás pozvaly ke společné oslavě jejich sedmdesátin. Sešli jsme se jako vždy v sále hasičské hospůdky "U lípy", kde měly oslavenkyně pro hosty připraveno bohaté občerstvení od sekané až po kremrole. Všichni jsme oběma milým dámám popřáli zdraví a v čele se sólistou Josefem Břízou i zazpívali "živijó". Celý dlouhý večer jsme se náramně bavili a užívali si dobrou pohodu i přesto, co se činilo za okny bývalé školy. Ivě i Miládce děkujeme za skvělé pohoštění a doufáme, že nás budou ještě dlouho zásobovat svou vitalitou. Na zdraví!

Obrázky z večera si můžete prohlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Věčně mladé jubilantky, věříte jim ta léta?

I. Formánková a M. Slejšková

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom