letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

S I. Formánkovou a M. Slejškovou jsme zakončili sezónu oslav

V pátek 6.12.2013 jsme byli oslavit poslední z letošní dlouhé řady jubilejí. Iva Formánková a Milada Slejšková nás pozvaly ke společné oslavě jejich sedmdesátin. Sešli jsme se jako vždy v sále hasičské hospůdky "U lípy", kde měly oslavenkyně pro hosty připraveno bohaté občerstvení od sekané až po kremrole. Všichni jsme oběma milým dámám popřáli zdraví a v čele se sólistou Josefem Břízou i zazpívali "živijó". Celý dlouhý večer jsme se náramně bavili a užívali si dobrou pohodu i přesto, co se činilo za okny bývalé školy. Ivě i Miládce děkujeme za skvělé pohoštění a doufáme, že nás budou ještě dlouho zásobovat svou vitalitou. Na zdraví!

Obrázky z večera si můžete prohlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Věčně mladé jubilantky, věříte jim ta léta?

I. Formánková a M. Slejšková

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom