letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rybářské závody v duchu tradice

   V sobotu 28.5.2016 proběhly na požární nádrži v Údavech v pořadí již deváté rybářské závody. A skutečně v duchu tradice - počasí nás jako vždycky pozlobilo a jméno vítěze také nikoho nešokovalo. Ještě dvě tři hodinky po poledni na nás svítilo sluníčko, potom však vzaly osud do svých rukou černočerné mraky a až do večera nás déšť neopustil. Ale připraveným organizátorům ani otužilým rybářům přece nemůže pár kapek zkazit náladu. Takže jsme v dobré pohodě dovedli závody do konce, snědli celé grilované sele a vypili co bylo dostupné. Ryby nečekaně "braly" a za týden je zkonzumujeme z pekáče. Ani devátý ročník nepřinesl výsledkovou revoluci, vítězem se stal již poosmé všeradovský František Zamazal a drží těžko uvěřitelný rekord. Holt, kdo umí... Druhé místo obsadil chrudimský Mirek Říha a třetí oudavsko-ždírecký Petr Pelda ml. Děkujeme touto cestou sponzorům a také MěÚ Ždírec nad Doubravou, který přispěl dotací na ceny pro účastníky. Největší pochvalu ale zaslouží všichni, kteří se zasloužili jako organizátoři o hladký průběh celé náročné akce.

Obrázkovou reportáž najdete ve Fotogalerii z akcí.

Ryby 2016

 

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom