letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rybářské závody v duchu tradice

   V sobotu 28.5.2016 proběhly na požární nádrži v Údavech v pořadí již deváté rybářské závody. A skutečně v duchu tradice - počasí nás jako vždycky pozlobilo a jméno vítěze také nikoho nešokovalo. Ještě dvě tři hodinky po poledni na nás svítilo sluníčko, potom však vzaly osud do svých rukou černočerné mraky a až do večera nás déšť neopustil. Ale připraveným organizátorům ani otužilým rybářům přece nemůže pár kapek zkazit náladu. Takže jsme v dobré pohodě dovedli závody do konce, snědli celé grilované sele a vypili co bylo dostupné. Ryby nečekaně "braly" a za týden je zkonzumujeme z pekáče. Ani devátý ročník nepřinesl výsledkovou revoluci, vítězem se stal již poosmé všeradovský František Zamazal a drží těžko uvěřitelný rekord. Holt, kdo umí... Druhé místo obsadil chrudimský Mirek Říha a třetí oudavsko-ždírecký Petr Pelda ml. Děkujeme touto cestou sponzorům a také MěÚ Ždírec nad Doubravou, který přispěl dotací na ceny pro účastníky. Největší pochvalu ale zaslouží všichni, kteří se zasloužili jako organizátoři o hladký průběh celé náročné akce.

Obrázkovou reportáž najdete ve Fotogalerii z akcí.

Ryby 2016

 

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH