letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rybářské závody podvanácté

   Rybářské závody, tradiční součást programu SDH Údavy, se letos málem nekonaly. Požární nádrž podtéká (chystá se oprava), navíc suché roky neoplývají vydatným přítokem. Jarní termín se tedy nepodařilo uspořádat. Nakonec ale pomohla příroda, v posledních dnech napršelo a navíc přišlo další babí léto. Tak jsme se mohli do soutěže pustit v pátek 18.10.2019. Sluníčko nám udělalo krásnou kulisu a rybařilo se jedna radost. A kupodivu i kapříci se nechali nalákat na háčky. Dvanáctý ročník závodů přece jen proběhl a ještě k tomu jsme byli svědky jubilejního desátého vítězství všeradovského pana rybáře Františka Zamazala. Stříbro si odvezl Mirek Říha, místa na bedně doplnil ještě třetí Petr Pelda ml. s Benem. I všichni ostatní nadšenci si odnesli krásné ceny, za což děkujeme i MěÚ ve Ždírci n. D., který akci dotoval. Jak to bude příští rok je otázkou vzhledem k plánované opravě děravé požární nádrže. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

r1

r2

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom