letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rozsvícení vánočního stromu 2017

   V sobotu 2.12.2017 se ve Ždírci nad Doubravou na náměstí rozsvěcel vánoční strom. Jako každý rok se tato událost pojí s kulturním programem a jakýmsi minijarmarkem. A protože naše ženy před třemi roky založily tradici tzv. "vánoční dílny", a za tu dobu se skvěle zdokonalily ve výrobě vánočních dekorací, opět jsme byli u stromu se svým stánkem. Letos nás provázelo krásné zimní počasí, teplota těsně pod nulou (akorát na svařáček :-)...), prostě vánoční atmosféra se vším všudy. Přivezli jsme tentokrát plné auto věnců, svícnů, zápichů, sněhuláků a bůhvíčeho ještě, a vše šlo na odbyt. Ženské si musely ke konci maličko podupávat, od země to studilo, ale doufejme, že chlapi se večer postarali o jejich plynulé rozmrazení. Pochvalu a poděkování zaslouží všichni naši zúčastnění členové - ženské aranžérky i mužská instalační parta. V sále naší hospůdky nás ještě čeká v nejbližších dnech místní kolo vánoční dílny pro údavskou veřejnost. O termínu budeme informovat. Krátkou fotoreportáž najdete ve Fotogalerii z akcí. Krátké video s večerní atmosférou můžete shlédnout v sekci Videa z akcí. 

str

 

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH