letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rozsvícení vánočního stromu

   Pracovité a šikovné členky našeho sboru se po mnoho odpolední scházely v sále naší hospůdky i jinde, aby připravily výrobky pro vánoční výzdobu k prodeji při rozsvícení vánočního stromu ve Ždírci n. D. v sobotu 28.11.2015. Přesto, že všechny výrobky byly nádherné a splňovaly nejpřísnější kritéria, naše ženy nevěřily, že by mohly všechno prodat. Opak se stal pravdou...odjížděli jsme s prázdnými bedýnkami! První zmizeli sněhuláci a pak se zaprášilo i po všem ostatním. Atmosféra při rozsvěcení byla krásně adventní, sněhové vločky poletovaly nad našimi hlavami, zazpívaly děti i zahrála kapela. Prostě Vánoce jsou za dveřmi. A navíc - vánoční dílna ještě bude pokračovat v Údavech pro místní ženy, aby si mohly zkrášlit i své vlastní příbytky. Nezbývá než poděkovat všem ženám, které se vánoční dílny doposud zúčastnily, a nám mužům než smeknout. A těšit se na Ježíška!

Obrázky z příprav i z vánočního náměstí ve Ždírci najdete ve Fotogalerii z akcí.

Šikovné ruce při práci...

vd

Prodejní tým těsně před akcí

vd2

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom