letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rozsvícení vánočního stromu

   Pracovité a šikovné členky našeho sboru se po mnoho odpolední scházely v sále naší hospůdky i jinde, aby připravily výrobky pro vánoční výzdobu k prodeji při rozsvícení vánočního stromu ve Ždírci n. D. v sobotu 28.11.2015. Přesto, že všechny výrobky byly nádherné a splňovaly nejpřísnější kritéria, naše ženy nevěřily, že by mohly všechno prodat. Opak se stal pravdou...odjížděli jsme s prázdnými bedýnkami! První zmizeli sněhuláci a pak se zaprášilo i po všem ostatním. Atmosféra při rozsvěcení byla krásně adventní, sněhové vločky poletovaly nad našimi hlavami, zazpívaly děti i zahrála kapela. Prostě Vánoce jsou za dveřmi. A navíc - vánoční dílna ještě bude pokračovat v Údavech pro místní ženy, aby si mohly zkrášlit i své vlastní příbytky. Nezbývá než poděkovat všem ženám, které se vánoční dílny doposud zúčastnily, a nám mužům než smeknout. A těšit se na Ježíška!

Obrázky z příprav i z vánočního náměstí ve Ždírci najdete ve Fotogalerii z akcí.

Šikovné ruce při práci...

vd

Prodejní tým těsně před akcí

vd2

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH