letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rodinný turnaj v nohejbalu 2021

   V sobotu 28.8.2021 počasí vyslyšelo naše prosby a nadělilo nám odpoledne bez deště, vzhledem k předchozím dnům vlastně zázrak. Teploty sice nebyly letní, ale pro sportovce takřka ideální. Jen škoda, že tradičního turnaje rodinných týmů v nohejbalu se zúčastnila pouze 4 mužstva. Proto jsme se vrátili k modelu výher na dva sety, takže jsme si více zahráli. Odpoledne i večer se pro hráče i fanoušky grilovalo vepřové, a nutno říct, že bylo skutečně výtečné. Obsluha u grilu i ve výčepu fungovala skvěle. Všem našim členům, kteří pomohli, děkujeme. Dík patří i sponzorům, jejichž seznam najdete spolu s obrázky ve Fotogalerii z akcí. A teď k samotnému turnaji. Mužstva byla vzácně vyrovnaná, takže nebyla nouze o třísetová dramata, kde vesměs rozhodovaly těsné rozdíly ve získaných bodech. Ceny se také dostaly na všechny zúčastněné, a tak spolu s dobrou náladou vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Z výsledků:

Nejlepší hráč: Olda Milt

Nejlepší smečař: Martin Bačkovský

Nejlepší zadák: Vojta Rothanzl

Nejstarší hráč: Jarda Říha

Nejkrásnější úsměv: Lůďa Bačkovský

Pořadí mužstev:

1. MIPEPE (Milt, Pelda st., Pelda ml.)

2. Šutýrci (Malínský, Kovačka, Marek)

3. Husí rynk (K., L., M. a D. Bačkovští)

4. Nesejdem se (Říha, Němec, M. a V. Rothanzlovi)

rt1

rt2

 

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom