letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rodinný turnaj v nohejbalu 2021

   V sobotu 28.8.2021 počasí vyslyšelo naše prosby a nadělilo nám odpoledne bez deště, vzhledem k předchozím dnům vlastně zázrak. Teploty sice nebyly letní, ale pro sportovce takřka ideální. Jen škoda, že tradičního turnaje rodinných týmů v nohejbalu se zúčastnila pouze 4 mužstva. Proto jsme se vrátili k modelu výher na dva sety, takže jsme si více zahráli. Odpoledne i večer se pro hráče i fanoušky grilovalo vepřové, a nutno říct, že bylo skutečně výtečné. Obsluha u grilu i ve výčepu fungovala skvěle. Všem našim členům, kteří pomohli, děkujeme. Dík patří i sponzorům, jejichž seznam najdete spolu s obrázky ve Fotogalerii z akcí. A teď k samotnému turnaji. Mužstva byla vzácně vyrovnaná, takže nebyla nouze o třísetová dramata, kde vesměs rozhodovaly těsné rozdíly ve získaných bodech. Ceny se také dostaly na všechny zúčastněné, a tak spolu s dobrou náladou vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Z výsledků:

Nejlepší hráč: Olda Milt

Nejlepší smečař: Martin Bačkovský

Nejlepší zadák: Vojta Rothanzl

Nejstarší hráč: Jarda Říha

Nejkrásnější úsměv: Lůďa Bačkovský

Pořadí mužstev:

1. MIPEPE (Milt, Pelda st., Pelda ml.)

2. Šutýrci (Malínský, Kovačka, Marek)

3. Husí rynk (K., L., M. a D. Bačkovští)

4. Nesejdem se (Říha, Němec, M. a V. Rothanzlovi)

rt1

rt2

 

Aktuality

23.9.2023 2. ročník Memoriálu Fr. Zamazala více...
21.9.2023 ve Ždírci n. D. dne 14.10.2023 více...
2.9.2023 kvůli opravě silnice více...
29.8.2023 u Radegasta bylo ještě léto více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom