letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rodinný turnaj v nohejbalu 2016

   V pořadí již 19. ročník tradičního údavského rodinného turnaje v nohejbalu se konal v sobotu 27.8.2016 v našem sportovním areálu. Celý den bylo krásné slunečné počasí, prázdniny se s námi loučí opravdovým létem. Pět celků si to rozdalo systémem "každý s každým" a na závěr turnaje zůstal jen jeden celek bez prohry. Tradici posledních let neporušila trojka Bohouš a Jan Němcovi s Mirkem Rothanzlem a zaslouženě vyhrála. Za nimi se usídlil tým PEPAPE rodin Pátkovy a Peldovy. Bronz vydolovalo mužstvo Slonů rodiny Turnhöferovy. Sešlo se i poměrně dost fanoušků, kteří občas své oblíbence hlasitě podporovali. Teplé počasí dokázalo vyrobit u většiny sportovců značnou žízeň, takže pivečko šlo na odbyt. A grilované vepřové rovněž zaujalo hráče i fanoušky. Turnaj se vydařil, organizátorům v čele s Jardou Říhou a Petrem Peldou st. patří velký dík, zrovna tak obsluze výčepu a grilu. Děkujeme také všem sponzorům, jejich seznam najdete ve fotogalerii. Příští rok se snad znovu sejdeme u jubilejního 20. ročníku!

Obrázky ve Fotogalerii z akcí.

rt16

 

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH