letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rodinný turnaj v nohejbalu 2016

   V pořadí již 19. ročník tradičního údavského rodinného turnaje v nohejbalu se konal v sobotu 27.8.2016 v našem sportovním areálu. Celý den bylo krásné slunečné počasí, prázdniny se s námi loučí opravdovým létem. Pět celků si to rozdalo systémem "každý s každým" a na závěr turnaje zůstal jen jeden celek bez prohry. Tradici posledních let neporušila trojka Bohouš a Jan Němcovi s Mirkem Rothanzlem a zaslouženě vyhrála. Za nimi se usídlil tým PEPAPE rodin Pátkovy a Peldovy. Bronz vydolovalo mužstvo Slonů rodiny Turnhöferovy. Sešlo se i poměrně dost fanoušků, kteří občas své oblíbence hlasitě podporovali. Teplé počasí dokázalo vyrobit u většiny sportovců značnou žízeň, takže pivečko šlo na odbyt. A grilované vepřové rovněž zaujalo hráče i fanoušky. Turnaj se vydařil, organizátorům v čele s Jardou Říhou a Petrem Peldou st. patří velký dík, zrovna tak obsluze výčepu a grilu. Děkujeme také všem sponzorům, jejich seznam najdete ve fotogalerii. Příští rok se snad znovu sejdeme u jubilejního 20. ročníku!

Obrázky ve Fotogalerii z akcí.

rt16

 

Aktuality

12.10.2020 minimálně do 3.11.2020 více...
1.10.2020 před rekonstrukcí více...
30.9.2020 opět můžete nosit staré elektropřístroje více...

Kalendář akcí

zase jim to natřeme více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH