letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rodinný turnaj v nohejbalu 2016

   V pořadí již 19. ročník tradičního údavského rodinného turnaje v nohejbalu se konal v sobotu 27.8.2016 v našem sportovním areálu. Celý den bylo krásné slunečné počasí, prázdniny se s námi loučí opravdovým létem. Pět celků si to rozdalo systémem "každý s každým" a na závěr turnaje zůstal jen jeden celek bez prohry. Tradici posledních let neporušila trojka Bohouš a Jan Němcovi s Mirkem Rothanzlem a zaslouženě vyhrála. Za nimi se usídlil tým PEPAPE rodin Pátkovy a Peldovy. Bronz vydolovalo mužstvo Slonů rodiny Turnhöferovy. Sešlo se i poměrně dost fanoušků, kteří občas své oblíbence hlasitě podporovali. Teplé počasí dokázalo vyrobit u většiny sportovců značnou žízeň, takže pivečko šlo na odbyt. A grilované vepřové rovněž zaujalo hráče i fanoušky. Turnaj se vydařil, organizátorům v čele s Jardou Říhou a Petrem Peldou st. patří velký dík, zrovna tak obsluze výčepu a grilu. Děkujeme také všem sponzorům, jejich seznam najdete ve fotogalerii. Příští rok se snad znovu sejdeme u jubilejního 20. ročníku!

Obrázky ve Fotogalerii z akcí.

rt16

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom