letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rodinný turnaj v nohejbalu 2015

 V sobotu 29.8.2015 se konal jubilejní 15. ročník Rodinného turnaje v nohejbalu v našem areálu u hospůdky "U lípy". Hlavní tíhu organizace turnaje i zázemí nesly rodiny Říhova a Peldova, u grilování jim zdatně vypomáhal ještě Milan Joska. Za krásného letního odpoledne bojovalo 5 mužstev o tradiční broušený pohár a čekalo se, jestli se najde přemožitel dlouholetých vítězů z posledních let - koalice rodin Němcových a Rothanzlových. Překvapení se opět nekonalo, nicméně boje byly urputné a vzheldem k tropické teplotě na kurtu mnozí sportovci propotili několik dresů. A také žízeň byla pořádná, bonusový soudek velkopopovického Kozlíka byl rychle vyprázdněn. Vítězem tedy znovu tým Nesejdem se, druzí Asterix + 2 (Peldovi) a třetí Sloni (Turnhöferovi). Nejmladším účastníkem Petr Truhlář ml., nejlepším smečařem Dan Bačkovský a nejlepším zadákem jeho táta Karel bačkovský ml.. Karel Bačkovský st. se letos už ujal jen role kouče svých nástupců. Petr Turnhöfer si odnesl atypickou cenu za největší počet "prasat" v turnaji. Po vyhlášení výsledků nám ještě zpříjemnili podvečer manželé Salaquardovi malým koncertem, takže celý den proběhl v krásné a milé atmosféře. Všem, kdo se podíleli na přípravě a organizaci, moc děkujeme, a za rok se snad znovu setkáme u nízké sítě.

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

Výsledky turnaje

tabulka

Vítězné mužstvo Nesejdem se

Nesejdem se

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH