letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Rodinný turnaj v nohejbalu 2015

 V sobotu 29.8.2015 se konal jubilejní 15. ročník Rodinného turnaje v nohejbalu v našem areálu u hospůdky "U lípy". Hlavní tíhu organizace turnaje i zázemí nesly rodiny Říhova a Peldova, u grilování jim zdatně vypomáhal ještě Milan Joska. Za krásného letního odpoledne bojovalo 5 mužstev o tradiční broušený pohár a čekalo se, jestli se najde přemožitel dlouholetých vítězů z posledních let - koalice rodin Němcových a Rothanzlových. Překvapení se opět nekonalo, nicméně boje byly urputné a vzheldem k tropické teplotě na kurtu mnozí sportovci propotili několik dresů. A také žízeň byla pořádná, bonusový soudek velkopopovického Kozlíka byl rychle vyprázdněn. Vítězem tedy znovu tým Nesejdem se, druzí Asterix + 2 (Peldovi) a třetí Sloni (Turnhöferovi). Nejmladším účastníkem Petr Truhlář ml., nejlepším smečařem Dan Bačkovský a nejlepším zadákem jeho táta Karel bačkovský ml.. Karel Bačkovský st. se letos už ujal jen role kouče svých nástupců. Petr Turnhöfer si odnesl atypickou cenu za největší počet "prasat" v turnaji. Po vyhlášení výsledků nám ještě zpříjemnili podvečer manželé Salaquardovi malým koncertem, takže celý den proběhl v krásné a milé atmosféře. Všem, kdo se podíleli na přípravě a organizaci, moc děkujeme, a za rok se snad znovu setkáme u nízké sítě.

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

Výsledky turnaje

tabulka

Vítězné mužstvo Nesejdem se

Nesejdem se

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom