letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Říjnová brigáda v lese

   Poslední říjnový víkend je pro nás tradičně vyhrazen na lesní brigádu. I letos jsme pomohli ošetřit mladou výsadbu v našich lesích proti okusu. Vzhledem k nádhernému počasí to ani moc nebolelo. Prochodili jsme značnou část polesí, někteří z nás si naplnili při práci kapuce houbami, a nakonec jsme si na kraji lesa udělali ohníček k přípravě brigádnického oběda. Špekáček na ohni po brigádě chutná ze všech nejlépe! Účast byla skvělá, sešlo se nás 15, takže práce šla od ruky. A to nebylo vše. Chlapi po brigádě ještě stihli zazimovat pergolu, aby nám do ní v zimě nefoukalo, a celý areál je tak připraven k zimnímu spánku. 

Program dne pro většinu z nás pokračoval i večer, protože jsme uspořádali posezení pro naše hostinské. Tedy ty naše členy, kteří dobrovolně ve svém volném čase po celý rok zajišťují chod hasičské hospůdky a pomáhají vylepšovat ekonomiku sboru. Přátelská beseda s večeří, pivečkem i vínečkem nám zpříjemnila sobotní večer. Všem brigádníkům i hostinským děkujeme za obětavou práci pro sbor a jejich práce si velmi vážíme. 

brles

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom