letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Proběhla valná hromada SDH Údavy 2019

   V sobotu 12.1.2019 se uskutečnila valná hromada SDH Údavy. Jako každý rok jsme zhodnotili činnost za rok 2018 a promítli jsme si nejdůležitější akce ve videoprezentaci (video se souhrnem akcí za rok 2018 najdete zde). Starosta sboru, náměstek, velitel, hospodář i revizor přednesli své hodnotící zprávy, které odrážely dobrou činnost aktivních členů, ale i vyzývaly k větší aktivitě těch méně aktivních. Práce sboru přes všechna úskalí je dobrá a v obci téměř nezastupitelná. Pro letošní rok jsme si opět naplánovali řadu akcí, které jsou již tradiční a naši malou vísku oživují. Navíc hospodaření sboru je stále velmi dobré, takže můžeme podpořit opět financování zájezdu apod. Součástí valné hromady bylo i ocenění některých členů za jejich dlouholetou činnost. Hasičem roku 2018 se po zásluze stal David Malínský. Přivítali jsme mezi námi také místostarostu města ing. Františka Němce, starostu našeho okrsku Karla Štěrbu i zástupce sborů z Kohoutova, Sobíňova a Dřevíkova. Na závěr jsme se občerstvili skvělým guláškem z kuchyně Reného Salaquardy a ještě dlouho po schůzi jsme živě debatovali. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí, zápis je dostupný zde.

vh19

 

 

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom