letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Proběhla valná hromada SDH Údavy

   V sobotu 7.1.2023 proběhla v sále naší hospůdky valná hromada našeho sboru. Přítomno bylo 30 členů a cca 20 hostů. Zavítali mezi nás starosta města Ing. Bohumír Nikl, starosta okrsku Karel Štěrba, člen výkonného výboru OSH Radek Culek a zástupci okolních sborů. Zhodnotili jsme činnost za uplynulý rok, hospodaření sboru, a schválili jsme si plán činnosti na rok 2023. Ocenili jsme jubilanty i příkladné pracanty a na závěr jsme schválili všechny základní dokumenty. Pohár starosty sboru Hasič roku 2022, a s ní spojenou odměnu, získala referentka žen Alena Němcová. Náš ženský tým nám přichystal skvělou večeři (i se skvělým bramborovým salátem z dílny mužů) a hromady dezertů, takže po schůzi jsme se jen těžko pohybovali. Večer pak pokračovala volná zábava s promítáním obrázků a besedou s hosty. Děkujeme všem členům, kteří se zúčastnili na práci sboru v minulém roce, a zároveň doufáme, že budeme pokračovat stejně aktivně i letos. Obrázky z valné hromady najdete ve Fotogalerii z akcí. Souhrn akcí za rok 2022 najdete v sekci Videa z akcí. Zápis z VH najdete zde.

vh23

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom