letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Proběhla valná hromada SDH Údavy

   V sobotu 7.1.2023 proběhla v sále naší hospůdky valná hromada našeho sboru. Přítomno bylo 30 členů a cca 20 hostů. Zavítali mezi nás starosta města Ing. Bohumír Nikl, starosta okrsku Karel Štěrba, člen výkonného výboru OSH Radek Culek a zástupci okolních sborů. Zhodnotili jsme činnost za uplynulý rok, hospodaření sboru, a schválili jsme si plán činnosti na rok 2023. Ocenili jsme jubilanty i příkladné pracanty a na závěr jsme schválili všechny základní dokumenty. Pohár starosty sboru Hasič roku 2022, a s ní spojenou odměnu, získala referentka žen Alena Němcová. Náš ženský tým nám přichystal skvělou večeři (i se skvělým bramborovým salátem z dílny mužů) a hromady dezertů, takže po schůzi jsme se jen těžko pohybovali. Večer pak pokračovala volná zábava s promítáním obrázků a besedou s hosty. Děkujeme všem členům, kteří se zúčastnili na práci sboru v minulém roce, a zároveň doufáme, že budeme pokračovat stejně aktivně i letos. Obrázky z valné hromady najdete ve Fotogalerii z akcí. Souhrn akcí za rok 2022 najdete v sekci Videa z akcí. Zápis z VH najdete zde.

vh23

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH