letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Proběhla valná hromada SDH

   V sobotu 13.1.2024 proběhla valná hromada SDH Údavy. V sále hospůdky U lípy se sešla většina členů sboru, přivítali jsme také milé hosty. Zavítal k nám starosta města Ing. B. Nikl, místostarosta Ing. F. Němec, starosta okrsku K. Štěrba, člen VV OSH R. Culek, a kromě nich zástupci sborů z Kohoutova, Sobíňova, Ždírce n. D. a Podmoklan. Na programu byla rekapitulace činnosti za rok 2023, zhodnocení hospodaření a schválení plánu práce na rok 2024. Během valné hromady byli také oceněni někteří členové za odvedenou práci pro sbor i obec, hasičem roku se pak stal dlouholetý člen Miroslav Drápalík. Starosta města Ing. B. Nikl v diskuzi informoval o stavu řešení požadavků sboru i OV a ocenil spolupráci města se sborem. Po skončení rozpravy a schválení usnesení z VH následovala večeře, připravená členkami a členy (řízek a bramborový salát), a poté jsme dlouho do večera besedovali a hodnotili, prohlíželi fotoknihu vzpomínek z roku 2023 a oddali se dobré náladě. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. Prezentace Souhrn činnosti SDH 2023 najdete v sekci Videa z akcí. Zápis z valné hromady najdete v sekci Dokumenty SDH.

vh24

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom