letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Proběhla valná hromada SDH

   V sobotu 13.1.2024 proběhla valná hromada SDH Údavy. V sále hospůdky U lípy se sešla většina členů sboru, přivítali jsme také milé hosty. Zavítal k nám starosta města Ing. B. Nikl, místostarosta Ing. F. Němec, starosta okrsku K. Štěrba, člen VV OSH R. Culek, a kromě nich zástupci sborů z Kohoutova, Sobíňova, Ždírce n. D. a Podmoklan. Na programu byla rekapitulace činnosti za rok 2023, zhodnocení hospodaření a schválení plánu práce na rok 2024. Během valné hromady byli také oceněni někteří členové za odvedenou práci pro sbor i obec, hasičem roku se pak stal dlouholetý člen Miroslav Drápalík. Starosta města Ing. B. Nikl v diskuzi informoval o stavu řešení požadavků sboru i OV a ocenil spolupráci města se sborem. Po skončení rozpravy a schválení usnesení z VH následovala večeře, připravená členkami a členy (řízek a bramborový salát), a poté jsme dlouho do večera besedovali a hodnotili, prohlíželi fotoknihu vzpomínek z roku 2023 a oddali se dobré náladě. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. Prezentace Souhrn činnosti SDH 2023 najdete v sekci Videa z akcí. Zápis z valné hromady najdete v sekci Dokumenty SDH.

vh24

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom