letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Přáli jsme paní Marii Kacafírkové

   V úterý 28.6.2022 navštívil paní Marii Kacafírkovou vyslanec Osadního výboru Oldřich Milt, aby jí popřál ke krásným 98. narozeninám. Spolu s ním přišla za tetou i Božena Němcová. Popřáli  jsme jménem města a předali osobní gratulaci pana starosty B. Nikla. Každý rok jsme svědky toho, v jaké psychické kondici paní Kacafírková je, tentokrát beseda o životě a lidech trvala neuvěřitelných několik hodin. A "Mařenka" nám má stále co říct, její životní moudrost a humor jsou nevyčerpatelné. Děkujeme také manželům Malínským, kteří připravili bohaté občerstvení a o babičku se vzorně starají. Oslavenkyni přejeme pevné zdraví a ještě mnoho krásných chvil mezi dobrými lidmi!

98

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom