letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Přáli jsme paní M. Culkové

Člen Osadního výboru Oldřich Milt a kronikář obce Ota Formánek popřáli jménem MěÚ a OV paní Marii Culkové k významnému životnímu jubileu - sedmdesátinám. Předali blahopřání starosty a dárkový balíček, od hostitelky se naopak dočkali bohatého pohoštění, které ani nebyli schopni zvládnout :-). V dlouhotrvající besedě jsme probrali vše možné i nemožné, vnoučata i starost o rodinu, práci, sport i koníčky. A všichni bychom chtěli v sedmdesáti vypadat tak skvěle jako paní Culková! Proto ještě jednou přejeme pevné zdraví a dlouhá léta mezi svými i mezi námi!

paní M. Culková

Aktuality

19.1.2020 ženy ve výboru více...
15.1.2020 doplněn mobiliář více...
28.12.2019 v komorním obsazení více...
24.12.2019 s prohlídkou zbrojnice ve Stružinci více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH