letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Přáli jsme paní M. Culkové

Člen Osadního výboru Oldřich Milt a kronikář obce Ota Formánek popřáli jménem MěÚ a OV paní Marii Culkové k významnému životnímu jubileu - sedmdesátinám. Předali blahopřání starosty a dárkový balíček, od hostitelky se naopak dočkali bohatého pohoštění, které ani nebyli schopni zvládnout :-). V dlouhotrvající besedě jsme probrali vše možné i nemožné, vnoučata i starost o rodinu, práci, sport i koníčky. A všichni bychom chtěli v sedmdesáti vypadat tak skvěle jako paní Culková! Proto ještě jednou přejeme pevné zdraví a dlouhá léta mezi svými i mezi námi!

paní M. Culková

Aktuality

10.8.2020 a máme vymalováno... více...
6.8.2020 přihlaste se do konce srpna více...
11.7.2020 hodně štěstí! více...
6.7.2020 každoroční pouť na Stvořidla více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH