letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Posvícenský fotbálek: Ženatí vs. Svobodní 8 : 6

Posvícení v Údavech je už několik let spojeno se "srandamačem" mezi ženatými a svobodnými. Že to ale už delší dobu není o ženatých a svobodných, to my starší a zkušenější víme, poněvadž bychom těm mladým a nesmírně pohyblivým šílencům nestačili. Takže se to vždy nějak podělí a nám ženáčům několik mladíků vypomůže, aby se hrálo aspoň trochu vyrovnaně. A tentokrát se kyvadlo vítězů opět usmálo na fotbalisty z údavského starobince, tedy tzv. "ženáče". Základem úspěchu byl excelentní výkon brankářů (i přes jedny housle), skálopevná obrana a bleskurychlý drtivý útok. Svobodní celý zápas jen dotahovali, ale ženáči, mocně hnáni frenetickým publikem, už vítězství z kopaček nepustili. Po loňské vysoké porážce si ženáči letos spravili chuť konečným výsledkem 8 : 6 a získali zpět posvícenský pohár. Důležitější však byla dobrá nálada na hřišti i na tribunách, výtečné klobásky, dary vinic a chmelnic a zaplaťpánbůh i počasí, které se umoudřilo a neseslalo na nás žádnou spršku.

Obrázky najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí

Posvícenský fotbálek 2013

Aktuality

19.2.2019 příprava jarních aktivit více...
18.2.2019 můžeme opět plnit boudu více...
17.2.2019 krásné předjarně zimní pohledy více...
13.1.2019 zhodnotili jsme činnost více...

Kalendář akcí

oslavíme příchod jara více...
přijďte pomoci uklidit v okolí obce více...
účast členů žádoucí více...
a minipivovaru Ohrada více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH