letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Posvícenský fotbálek: Ženatí vs. Svobodní 8 : 6

Posvícení v Údavech je už několik let spojeno se "srandamačem" mezi ženatými a svobodnými. Že to ale už delší dobu není o ženatých a svobodných, to my starší a zkušenější víme, poněvadž bychom těm mladým a nesmírně pohyblivým šílencům nestačili. Takže se to vždy nějak podělí a nám ženáčům několik mladíků vypomůže, aby se hrálo aspoň trochu vyrovnaně. A tentokrát se kyvadlo vítězů opět usmálo na fotbalisty z údavského starobince, tedy tzv. "ženáče". Základem úspěchu byl excelentní výkon brankářů (i přes jedny housle), skálopevná obrana a bleskurychlý drtivý útok. Svobodní celý zápas jen dotahovali, ale ženáči, mocně hnáni frenetickým publikem, už vítězství z kopaček nepustili. Po loňské vysoké porážce si ženáči letos spravili chuť konečným výsledkem 8 : 6 a získali zpět posvícenský pohár. Důležitější však byla dobrá nálada na hřišti i na tribunách, výtečné klobásky, dary vinic a chmelnic a zaplaťpánbůh i počasí, které se umoudřilo a neseslalo na nás žádnou spršku.

Obrázky najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí

Posvícenský fotbálek 2013

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom