letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Posvícenský fotbálek: Ženatí vs. Svobodní 8 : 6

Posvícení v Údavech je už několik let spojeno se "srandamačem" mezi ženatými a svobodnými. Že to ale už delší dobu není o ženatých a svobodných, to my starší a zkušenější víme, poněvadž bychom těm mladým a nesmírně pohyblivým šílencům nestačili. Takže se to vždy nějak podělí a nám ženáčům několik mladíků vypomůže, aby se hrálo aspoň trochu vyrovnaně. A tentokrát se kyvadlo vítězů opět usmálo na fotbalisty z údavského starobince, tedy tzv. "ženáče". Základem úspěchu byl excelentní výkon brankářů (i přes jedny housle), skálopevná obrana a bleskurychlý drtivý útok. Svobodní celý zápas jen dotahovali, ale ženáči, mocně hnáni frenetickým publikem, už vítězství z kopaček nepustili. Po loňské vysoké porážce si ženáči letos spravili chuť konečným výsledkem 8 : 6 a získali zpět posvícenský pohár. Důležitější však byla dobrá nálada na hřišti i na tribunách, výtečné klobásky, dary vinic a chmelnic a zaplaťpánbůh i počasí, které se umoudřilo a neseslalo na nás žádnou spršku.

Obrázky najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí

Posvícenský fotbálek 2013

Aktuality

9.5.2022 dvě ohniska kousek od sebe více...
7.5.2022 po dlouhé přestávce opět na "place" více...
2.5.2022 uklizeno, opečeno, spáleno více...
16.4.2022 o našem sboru více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH