letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Posvícenský fotbálek vyhráli ž...í

   Posvícenský fotbálek, léta vedený jako souboj ženatých proti svobodným, se opět odehrál v našem všesportovním areálu v sobotu 5.11.2016, tedy při údavském posvícení. Ještě vloni v týmu ženatých bylo 5 typických "ženáčů", letos už jen dva, z toho jeden starobní důchodce. Mimochodem, Ota Formánek udivil přítomné nebývalou formou jako brankář ženáčů. Takže to byl spíše souboj žlutých s červenými. Pokud se žlutí považovali za ženáče, pak tedy po dvou letech opět vyhráli "ženáči" (8 : 7). Nicméně už dávno není důležité, kdo je kdo, jde o zábavu, pohyb na čerstvém podzimním vzduchu a dobrou náladu. Celé odpoledne jsme byli zdravě ošleháváni jihozápadním průvanem, takže nám zčervenaly tvářičky, útroby však byly laskány teplým vyuzeným cigárkem, grogem a svařáčkem. O ceny v první řadě nejde, ale vždy potěší, k jejich zakoupení posloužila dotace MěÚ ve Ždírci n. D., jejímž zástupcům touto cestou děkujeme. Po sportu nás vesměs v našich příbytcích čekají pečené husičky a kačenky, tak ať žije posvícení!

Obrázky z dramatické fotbalové bitvy najdete ve Fotogalerii z akcí.

Fot

Aktuality

3.12.2022 jako vždy první v okrsku více...
4.11.2022 uklidili jsme co se dalo více...
25.10.2022 s několika změnami více...
19.10.2022 28. říjen zůstane volným dnem více...

Kalendář akcí

opět zhodnotíme práci sboru více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH