letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Posvícenský fotbálek ve znamení mládí

   Tradiční utkání v malé kopané mezi svobodnými a ženáči se tentokrát hrálo při údavském posvícení v areálu u bývalé školy. V sobotu 7.11.2015 přes nepřízeň počasí se proti sobě postavily dva skvěle trénované týmy. Více sil nakonec měli mladší a svobodnější, přestože ženáči v určité fázi zápasu vedli. Tatíkům ale postupně docházely síly a třetí poločas už mladí dominovali. Nicméně to byla dobrá průprava na večerní posvícenskou zábavu. V pergole se podával svařáček a velejemně vyuzené klobásky, takže posvícení začalo sympaticky. Díky nepřesné střele bombera B. Němce jsme měli i střepy pro štěstí a podlahu v pergole vymalovanou plnotučnou hořčicí, to nám však nezkalilo radost z pohybu. Obrázky jako vždy ve Fotogalerii z akcí. Na závěr ještě výsledek zápasu...

Svobodní - Ženatí  12 : 5

Účastníci památného zápasu

Fotbálek 2015

 

Aktuality

31.10.2019 a zase u Rothanzlů více...
27.10.2019 natírali jsme stromky více...
23.10.2019 bouda opět volná více...
23.10.2019 cestičky ve výstavbě více...

Kalendář akcí

výroba dekorací na přání více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH