letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Posvícenský fotbálek ve znamení mládí

   Tradiční utkání v malé kopané mezi svobodnými a ženáči se tentokrát hrálo při údavském posvícení v areálu u bývalé školy. V sobotu 7.11.2015 přes nepřízeň počasí se proti sobě postavily dva skvěle trénované týmy. Více sil nakonec měli mladší a svobodnější, přestože ženáči v určité fázi zápasu vedli. Tatíkům ale postupně docházely síly a třetí poločas už mladí dominovali. Nicméně to byla dobrá průprava na večerní posvícenskou zábavu. V pergole se podával svařáček a velejemně vyuzené klobásky, takže posvícení začalo sympaticky. Díky nepřesné střele bombera B. Němce jsme měli i střepy pro štěstí a podlahu v pergole vymalovanou plnotučnou hořčicí, to nám však nezkalilo radost z pohybu. Obrázky jako vždy ve Fotogalerii z akcí. Na závěr ještě výsledek zápasu...

Svobodní - Ženatí  12 : 5

Účastníci památného zápasu

Fotbálek 2015

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom