letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Posvícenská zábava 7.11.2015

  Na obnovenou posvícenskou zábavu, pořádanou naším sborem, dorazilo překvapivě hodně tancechtivých hostů. Na začátku sice pár volných židlí bylo, ale během hodinky se sál zcela zaplnil na konečných 40 hodovníků. Hráli nám V. Rak s J. Procházkou a hráli ještě dlouho po půlnoci...Během večera proběhly tradiční posvícenské soutěže. Tu o nejlepší pálenku nakonec vyhrál Z. Rak před M. Pátkem, o třetí místo se podělili Vl. Turnhöfer a D. Malínský. Práce poroty při degustaci 13 vzorků byla skutečně obtížná! V ženské soutěži o nejlepší posvícenské koláče suverénně zvítězila P. Musilová, druhá skončila K. Turnhöferová, bronz brala H. Salaquardová. Že vládla celý večer dobrá nálada, o tom svědčí vyprázdněné nápojové regály naší hospůdky. Navíc o letošním posvícení vládne spíš počasí babího léta než uplakaný listopad, tak co si přát více... Obrázky ve Fotogalerii z akcí.

Sál se plnil již před započetím muziky

Posvícení 2015

 

Aktuality

4.9.2020 přesouvá se na 10.10.2020 více...
30.8.2020 come back týmu "Nesejdem se" více...
17.8.2020 ve Stříteži pod Křemešníkem více...
17.8.2020 a ukázku práce hasičů s naší účastí více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH