letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Popřáli jsme paní Marii Kacafírkové

Zástupkyně Osadního výboru Václava Rothanzlová a Naďa Turnhöferová navštívily v DPP Slavíkov dlouholetou údavskou občanku paní Marii Kacafírkovou, aby jí popřály k významnému životnímu jubileu. Paní Kacafírková se v plné svěžesti dožívá krásných 90 let, ráda sleduje televizní seriály, zajímá se o veřejné dění, a často chodí na procházky v okolí domu s pečovatelskou službou. Přestože je nejmladší z 10 dětí, je z nich již jediná na světě. Má 2 děti, 4 vnoučata a 4 pravnoučata. Do odchodu do důchodu pracovala v zemědělství (statek Horní Studenec). Přejeme paní Marii Kacafírkové do dalších let pevné zdraví a stále svěžího ducha a životní optimismus.

M. Kacafírková

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH