letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Popřáli jsme paní E. Chvojkové k jubileu

O minulém víkendu navštívily členky Osadního výboru Naďa Turnhöferová a Václava Rothanzlová další údavskou jubilantku. Krásného jubilea - 70ti let - se v těchto dnech dožívá paní Emílie Chvojková. Zástupkyně OV jí předaly gratulaci starosty města a dárkový balíček s kytičkou a popřály za nás za všechny. Paní Chvojková měla připraveno bohaté pohoštění a u něj se probírala minulost i současnost obce i rodiny. Naše zástupkyně zaujala především rukodělná zručnost oslavenkyně, která se odráží v jejích nádherných vyšívaných obrázcích. Všichni jistě také vzpomínáme na doby, kdy v naší vesničce fungoval obchod, jež paní Chvojková vedla. Dnes jí ale popřejme po letech práce klid a zasloužený odpočinek, a na závěr to hlavní - pevné zdraví!

Takto si pamatujeme obchod paní E. Chvojkové - snímek z roku 1995, kdy se konal v sále bývalé školy (v hasičské hospůdce) první sjezd údavských rodáků

Obchod paní Chvojkové

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom