letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Popřáli jsme paní E. Chvojkové k jubileu

O minulém víkendu navštívily členky Osadního výboru Naďa Turnhöferová a Václava Rothanzlová další údavskou jubilantku. Krásného jubilea - 70ti let - se v těchto dnech dožívá paní Emílie Chvojková. Zástupkyně OV jí předaly gratulaci starosty města a dárkový balíček s kytičkou a popřály za nás za všechny. Paní Chvojková měla připraveno bohaté pohoštění a u něj se probírala minulost i současnost obce i rodiny. Naše zástupkyně zaujala především rukodělná zručnost oslavenkyně, která se odráží v jejích nádherných vyšívaných obrázcích. Všichni jistě také vzpomínáme na doby, kdy v naší vesničce fungoval obchod, jež paní Chvojková vedla. Dnes jí ale popřejme po letech práce klid a zasloužený odpočinek, a na závěr to hlavní - pevné zdraví!

Takto si pamatujeme obchod paní E. Chvojkové - snímek z roku 1995, kdy se konal v sále bývalé školy (v hasičské hospůdce) první sjezd údavských rodáků

Obchod paní Chvojkové

Aktuality

19.1.2020 ženy ve výboru více...
15.1.2020 doplněn mobiliář více...
28.12.2019 v komorním obsazení více...
24.12.2019 s prohlídkou zbrojnice ve Stružinci více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH