letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Pokyny pro členy SDH - důležité

   Protože valná hromada SDH Údavy byla z důvodu vládních opatření zrušena a zatím neznáme termín, kdy by mohla být uskutečněna, zveřejňujeme touto cestou pokyny pro členy a členky sboru. Hlášení o činnosti za uplynulý rok a členské příspěvky jsme povinni odevzdat na OSH do konce ledna 2021 i přesto, že se valná hromada neuskuteční. Žádáme proto všechny naše členy a členky, aby v co nejkratší době doručili členský příspěvek ve výši 100,- Kč naší hospodářce Iloně Malínské. Doporučujeme příspěvky vybrat za rodinu (případně dům či více domů), abyste nemuseli chodit za hospodářkou po jednom. K tomu přiložte seznam platících členů a dodejte Iloně, abychom mohli celou sumu doručit do Havl. Brodu. Jakmile to bude možné (a koronavirus dovolí), oznámíme nový termín konání valné hromady.

Děkujeme za vstřícnost!

Výbor SDH Údavy

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom