letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Pár řádků o rybářských závodech

   V sobotu 23.9.2023 jsme pořádali další ročník oblíbených rybářských závodů. Letos jako již 2. ročník Memoriálu Františka Zamazala, mnohonásobného vítěze této soutěže. Vzpomněli jsme i na dalšího rybáře a spolupracovníka Zdeňka Procházku, který už také fandil jen z obláčku od sv. Petra. Nakonec se sešlo 10 rybolovců a soutěžili ve třech hodinových kolech. Do výsledku se sčítají míry nachytaných ubožáků. Tentokrát překvapivě "braly", takže o úlovky nebyla nouze. Své druhé vítězství vybojoval suverénně Bohouš Němec s 383 cm ryb! O fous, tedy téměř o 2 metry za ním, skončil loňský vítěz Mirek Říha, třetí Petr Pelda st. dosáhl na jeden a půl metru. Přes různě strašlivé předpovědi aspoň nepršelo, občas i sluníčko vysvitlo, a pojízdné občerstvení Davida Malínského stačilo zásobovat závodníky i příchozí návštěvníky. Díky sponzorům a dotaci města jsme mohli opatřit hodnotné ceny a ředitel závodu Mirek Rothanzl byl určitě spokojen. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

ry23 

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom