letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Pan Pavel Jeníček st. jubilantem

Dne 15.3.2017 oslavil pan Pavel Jeníček st. životní jubileum - 75 let. Za město i OV Údavy přišli blahopřát N. Turnhöferová a P. Pelda. Předali dárkový balíček a zdravici od starosty města J. Martince. Byli velmi vlídně přivítáni a společně se vzpomínalo na staré časy - hospodu u Chvojků, přestavbu jejich domku atd. Původně tam byla kovárna, která patřila prvnímu manželovi babičky p. Jeníčka. Dále manželé Jeníčkovi vyprávěli o svých vnoučatech, také již mají pravnoučka Kristiána a další se co nevidět narodí. Oslavenec pan Jeníček je stále fit, pořád má práci na dvorku či v lese, zajede autem do Ždírce, Chotěboře nebo Hlinska na nákupy. Touto cestou přejeme Pavlu Jeníčkovi hodně elánu a pevné zdraví do dalších let!

P.S. Vzhledem k poruše na vkládacím programu MODX v prohlížeči Firefox je text aktuality vložen s několikadenním zpožděním. Proto se omlouváme.

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom