letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

P. Turnhöfer oslavil šedesátiny

   V sobotu 4.6.2022 bylo v našem areálu opět veselo. Petr Turnhöfer s mírným zpožděním uspořádal oslavu svých kulatin - šedesátin. V pergole se sešla Petrova rodina, přijeli přátelé a známí, a dorazili i kolegové z našeho sboru. Odpoledne i večer byly prodchnuty veselím, tancem a zábavou. Petrova rodina připravila bohaté a skvělé pohoštění, sám oslavenec pak řídil i kulturní program. S největším ohlasem se setkaly mexické vlny, vyvolávané hanáckým bardem Zbyňkem Žundálkem. Také soutěž v přednesu anekdot byla velmi povedená. Děkujeme všem, kteří se o nás celý večer skvěle starali a Petrovi přejeme do dalších let pevné zdraví a hodně štěstí! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

pt60

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom