letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Otevření nové hasičské zbrojnice ve Ždírci n. D.

   V sobotu 10.9.2022 jsme byli svědky významné události. Zástupci našeho sboru se zúčastnili slavnostního otevření nové hasičské zbrojnice ve Ždírci nad Doubravou, kterou město nechalo vystavět pro místní SDH. Kromě toho do nové garáže přibyl i další pomocník - cisternový automobil CAS Scania. Ždíreckým kolegům vše předal starosta města Ing. Bohumír Nikl a na akci se dostavila řada význačných hostů, včetně členů sborů z okolí, starostů, velitelů, poslanců, senátorů a stovek občanů města a místních částí. "Hasičárna" je pojata velkoryse a měla by sloužit dlouhá léta. Naši přátelé ze ždíreckého SDH si ji za svou dlouholetou kvalitní práci zaslouží! Takže, bratři a sestry, ať se Vám práce daří a ať se vždy vracíte z výjezdu živí a zdraví! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

zd

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom