letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

   V sobotu 21.8.2021 jsme vyslali početnou delegaci na oslavy 100. výročí založení sborů v Dřevíkově a Svobodných Hamrech. Jejich oslava byla kvůli pandemii koronaviru o rok odložená, přesto,nebo právě proto, se našim sousedům vydařila. Naše delegace se zúčastnila průvodu z Dřevíkova do Hamrů, potom jsme byli svědky oficiálního programu s předáváním ocenění oběma sborům. I náš sbor přišel se svým příspěvkem - předali jsme starostovi SDH Dřevíkov Janu Chmelařovi pamětní medaili za dlouholetou spolupráci, které si velmi vážíme. V programu pak vystoupily mažoretky, viděli jsme ukázky zásahů a požárních útoků, a také jsme družně poseděli a ochutnali výborné občerstvení od místních kolegů. Všem jim děkujeme za krásné odpoledne a těšíme se na ně u nás za rok při oslavách stodvacetin našeho sboru. Obrázky najdete jako vždy ve Fotogalerii z akcí. 

Dřev

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH