letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Oslavili jsme MDŽ důstojně

   Ani letošní svátek žen jsme nemohli pominout, a proto jsme v sobotu 7.3.2020 uspořádali opět zábavný večer k MDŽ. Mužský tým SDH se postaral jako každý rok o občerstvení, obsluhu i zábavu po celý večer. K tomu nám hrála jako minulý rok skupina Star Band, a musím dodat, že kdo nepřišel, může jen litovat. Večer probíhal ve strhujícím tempu a nenudil se snad nikdo. Všechny ženy byly podarovány květinou i cenou z tomboly, členky sboru byly odměněny cenným dárkem. Mužský tým SDH pak poděkoval ženám i tradičně netradičně - vystoupením s názvem Pocta ženám. Nácvik byl tvrdý a zdlouhavý, nicméně výsledek snad potěšil. Video s vystoupením můžete shlédnout v sekci Videa z akcí. Potěšilo i několik nadšenců, kteří přišli v retro oblečení, všichni dostali retro ceny. Vyvrcholením večera pak bylo vystoupení kouzelníka Jiřího Krejčího, který naše ženy i muže přiváděl do rozpaků svými výkony. Zaplněný sál se celý večer skvěle bavil a mnohdy nebylo u stolů ani jedno místečko obsazeno, poněvadž všechny věkové kategorie byly ve víru tance a zpěvu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této krásné oslavě, všem vystupujícím i skvělé kapele Star Band. A hlavně našim ženám, které odvádějí záslužnou práci pro sbor i pro obec. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

mdz

zeny

vec

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom