letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Oslavili jsme MDŽ důstojně

   Ani letošní svátek žen jsme nemohli pominout, a proto jsme v sobotu 7.3.2020 uspořádali opět zábavný večer k MDŽ. Mužský tým SDH se postaral jako každý rok o občerstvení, obsluhu i zábavu po celý večer. K tomu nám hrála jako minulý rok skupina Star Band, a musím dodat, že kdo nepřišel, může jen litovat. Večer probíhal ve strhujícím tempu a nenudil se snad nikdo. Všechny ženy byly podarovány květinou i cenou z tomboly, členky sboru byly odměněny cenným dárkem. Mužský tým SDH pak poděkoval ženám i tradičně netradičně - vystoupením s názvem Pocta ženám. Nácvik byl tvrdý a zdlouhavý, nicméně výsledek snad potěšil. Video s vystoupením můžete shlédnout v sekci Videa z akcí. Potěšilo i několik nadšenců, kteří přišli v retro oblečení, všichni dostali retro ceny. Vyvrcholením večera pak bylo vystoupení kouzelníka Jiřího Krejčího, který naše ženy i muže přiváděl do rozpaků svými výkony. Zaplněný sál se celý večer skvěle bavil a mnohdy nebylo u stolů ani jedno místečko obsazeno, poněvadž všechny věkové kategorie byly ve víru tance a zpěvu. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této krásné oslavě, všem vystupujícím i skvělé kapele Star Band. A hlavně našim ženám, které odvádějí záslužnou práci pro sbor i pro obec. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

mdz

zeny

vec

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom