letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Oslava osmdesátin O. Formánka

   V pátek 24.2.2023 jsme se zúčastnili oslavy osmdesátin kronikáře obce Otakara Formánka. Prožili jsme krásný a srdečný večer s oslavencem i jeho rodinou, která připravila bohaté občerstvení. V programu oslavy byla obrazová prezentace, hudba, tanec a hlavně spousta veselí a dobré pohody. A všichni jsme také o něco přibrali díky nepřebernému množství dobrot. Celé rodině Formánkových děkujeme a Otovi přejeme do dalších let pevné zdraví!!! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

of

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH