letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Oslava MDŽ v krásné atmosféře

   V sobotu 11.3.2023 jsme uspořádali tradiční zábavu k MDŽ. Všeobecně se očekával poloprázdný sál, protože do termínu nám zasáhly v mnohých případech nemoci, počasí a další nepřátelské živly. Skutečnost předčila očekávání, nakonec se nás sešlo dostatek k tomu, abychom naše poděkování ženám oslavili důstojně a s fortelem. Báječnou atmosféru vytvořila již letitá symbióza údavských obyvatel s kapelou Star Band, se kterou slavíme pravidelně. Členky našeho sboru byly oceněny k svátku drobným dárkem, všechny ostatní zúčastněné ženy ale také neodešly s prázdnou. A nechyběly ani ikonické karafiáty... Večer jsme obohatili řadou minisoutěží, hlavně pro ženy, vloudila se však i pánská vložka. Mirek Drápalík nám všem předvedl, jak se pletou pomlázky, a mladší kolegové pak soutěžili v pletení o drobnou cenu z výčepní lednice. Muži celý večer zaštítili obsluhou i výrobou lahůdek, všichni jsme se ale hlavně náramně bavili. Dojemné loučení s kapelou hluboko po půlnoci pak bylo nádhernou tečkou za zábavným večerem. Děkujeme všem, kteří připravovali, obsluhovali, hráli, soutěžili a vytvořili bezvadnou atmosféru. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

mdz23

Aktuality

23.9.2023 2. ročník Memoriálu Fr. Zamazala více...
21.9.2023 ve Ždírci n. D. dne 14.10.2023 více...
2.9.2023 kvůli opravě silnice více...
29.8.2023 u Radegasta bylo ještě léto více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom