letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Oslava MDŽ v krásné atmosféře

   V sobotu 11.3.2023 jsme uspořádali tradiční zábavu k MDŽ. Všeobecně se očekával poloprázdný sál, protože do termínu nám zasáhly v mnohých případech nemoci, počasí a další nepřátelské živly. Skutečnost předčila očekávání, nakonec se nás sešlo dostatek k tomu, abychom naše poděkování ženám oslavili důstojně a s fortelem. Báječnou atmosféru vytvořila již letitá symbióza údavských obyvatel s kapelou Star Band, se kterou slavíme pravidelně. Členky našeho sboru byly oceněny k svátku drobným dárkem, všechny ostatní zúčastněné ženy ale také neodešly s prázdnou. A nechyběly ani ikonické karafiáty... Večer jsme obohatili řadou minisoutěží, hlavně pro ženy, vloudila se však i pánská vložka. Mirek Drápalík nám všem předvedl, jak se pletou pomlázky, a mladší kolegové pak soutěžili v pletení o drobnou cenu z výčepní lednice. Muži celý večer zaštítili obsluhou i výrobou lahůdek, všichni jsme se ale hlavně náramně bavili. Dojemné loučení s kapelou hluboko po půlnoci pak bylo nádhernou tečkou za zábavným večerem. Děkujeme všem, kteří připravovali, obsluhovali, hráli, soutěžili a vytvořili bezvadnou atmosféru. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

mdz23

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom