letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Oslava MDŽ 2019

   V sobotu 16.3.2019 jsme tradičně oslavili příchod jara a svátek MDŽ. Večer, koncipovaný jako poděkování ženám, se letos vydařil vskutku skvěle. Do naší hasičské hospůdky dorazili i naši přátelé z SDH Ždírec nad Doubravou a spousta známých a příznivců našeho sboru, tedy SDH Údavy. K výborné atmosféře přispěla velkou měrou i skupina Star Band z Moravských Budějovic, která pořádně rozproudila krev v našich žilách. Mužský tým jako vždy připravil občerstvení i zábavný program na celý večer. Každá z žen si odnesla jednu z krásných cen z bohaté tomboly, vrcholem však bylo vystoupení hasičského kuchařského souboru v tzv. "pánvičkové šou". Dodnes jsme netušili, jaké v nás dřímají umělecké i kuchařské dovednosti. Video z vystoupení můžete shlédnout v sekci Videa z akcí. Výbornou atmosféru dokresluje i to, že během celého večera byl parket stále plný, a to i proto, že sál byl skutečně obsazen do posledního místa. Účast cca 50 lidí na zábavném večeru nás skutečně potěšila. Našim ženám jsme tedy vzdali hlod důkladně, za provedení a přípravu krásného večera však patří dík hlavně mužské části sboru. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

 

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH