letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Oslava MDŽ 2019

   V sobotu 16.3.2019 jsme tradičně oslavili příchod jara a svátek MDŽ. Večer, koncipovaný jako poděkování ženám, se letos vydařil vskutku skvěle. Do naší hasičské hospůdky dorazili i naši přátelé z SDH Ždírec nad Doubravou a spousta známých a příznivců našeho sboru, tedy SDH Údavy. K výborné atmosféře přispěla velkou měrou i skupina Star Band z Moravských Budějovic, která pořádně rozproudila krev v našich žilách. Mužský tým jako vždy připravil občerstvení i zábavný program na celý večer. Každá z žen si odnesla jednu z krásných cen z bohaté tomboly, vrcholem však bylo vystoupení hasičského kuchařského souboru v tzv. "pánvičkové šou". Dodnes jsme netušili, jaké v nás dřímají umělecké i kuchařské dovednosti. Video z vystoupení můžete shlédnout v sekci Videa z akcí. Výbornou atmosféru dokresluje i to, že během celého večera byl parket stále plný, a to i proto, že sál byl skutečně obsazen do posledního místa. Účast cca 50 lidí na zábavném večeru nás skutečně potěšila. Našim ženám jsme tedy vzdali hlod důkladně, za provedení a přípravu krásného večera však patří dík hlavně mužské části sboru. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom