letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Opět na ždíreckém jarmarku

   V sobotu 12.10.2019 jsme postavili na ždíreckém náměstí opět svůj stánek s občerstvením pro návštěvníky podzimního jarmarku. Původní termín 5.10. byl z katastrofických meteorologických příčin přeložen na tuto sobotu a nutno dodat, že to bylo moudré rozhodnutí. Počasí bylo vyloženě letní a zvalo k procházkám a jarmarečním nákupům. Prodali jsme všechny naše zásoby potravin, i piva se vypilo dostatek, a vše plynulo v líném rytmu babího léta. Muzika hrála, mažoretky nás potěšily krásným vystoupením, co víc si přát. Naše sehraná parta se s návalem návštěvníků vyrovnala se ctí, fronta na bramboráky se ovšem nedá překonat jinak než trpělivostí. Všem našim členům srdečně děkujeme, že obětovali krásný podzimní den ve prospěch sboru a jeli obohatit náš rozpočet o vydělané korunky. Několik obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí.

jar1

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom