letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Opět na tradičním ždíreckém jarmarku

   V sobotu 8.10.2022 jsme opět vyrazili na ždírecké náměstí s cílem občerstvit návštěvníky tradičního jarmarku. Po dobrodružné cestě přes rozbombardovaný Barchanec (s povolením stavbyvedoucího) jsme za ranního pošmourna postavili stánek a vybalili potřebné nádobí, nářadí a pochutiny. Letos to opět byly bramboráky z 25 kg brambor, grilované cigáro a spousta různých druhů domácích buchet. Muži obsluhovali výčepní kohouty, ženy měly na starost vaření, pečení a smažení. Během dopoledne se nádherně vyčasilo, podzim ukázal svou vlídnou tvář. Náměstí se zaplnilo a u stánku se tvořily zástupy návštěvníků, lačných hlavně skvělých bramboráků. V tu dobu kohouty našich mužů a pánve našich žen jely na plné obrátky. Za bezvadnou práci na jarmarku patří všem našim členům velké poděkování! Několik obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí

jarmark

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se včas více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom