letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Opět jsme čerpali vodu ze sklepa pod hospůdkou

   Březen, do sklepa plavat vlezem. Tak by se dala parafrázovat lidová pranostika, v našem případě pro sklep pod hasičskou hospůdkou. Městská vodárna, která zásobuje vodou byty v patře a též naši hospůdku, zlobí a nedá si říct. Během března už byly několikrát zaplaveny prostory chodeb, toalet a také sklepa. Za poslední dva týdny jsme již dvakrát museli svolat naše členy a vyhlásit námětové cvičení na odčerpání vody. Hledáme tedy touto cestou šikovného instalatéra, který je schopen a ochoten se opravy ujmout. Snad i zástupci města by o nějakém věděli...:-) Několik obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí. Krátké video je k vidění v sekci Videa z akcí.

voda

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom