letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Opět jsme čerpali vodu ze sklepa pod hospůdkou

   Březen, do sklepa plavat vlezem. Tak by se dala parafrázovat lidová pranostika, v našem případě pro sklep pod hasičskou hospůdkou. Městská vodárna, která zásobuje vodou byty v patře a též naši hospůdku, zlobí a nedá si říct. Během března už byly několikrát zaplaveny prostory chodeb, toalet a také sklepa. Za poslední dva týdny jsme již dvakrát museli svolat naše členy a vyhlásit námětové cvičení na odčerpání vody. Hledáme tedy touto cestou šikovného instalatéra, který je schopen a ochoten se opravy ujmout. Snad i zástupci města by o nějakém věděli...:-) Několik obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí. Krátké video je k vidění v sekci Videa z akcí.

voda

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom