letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Okrsková soutěž v Sobíňově 11.5.2013

Když se nedaří, tak se nedaří...ještě že aspoň v soutěži jednotlivců v překážkovém běhu na 100 m urval Honza Němec stříbro za 2. místo! Na "bedně" skončilo i družstvo našich děvčat ( třetí ), ale bylo to vlastně se suchými hadicemi. Za všechno totiž může zlomený palec! A to, jak jistě uznáte, nemohlo dopadnout dobře. Navíc jde o palec v rozdělovači motoru oudavské mašiny, takže se není co divit. Stříkačka zlobila, rozdělovače u hadic se bouřily tak, že Davidu Malínskému ml. málem zlomily ruku v zápěstí, a ještě jsme vyhráli nepsanou soutěž o nejkrásnější uzel na hadici.

A tady je viník: zlomený a ošoupaný palec rozdělovače

Zlomený palec

Jakoby nestačila voda ze stříkačky, ještě po valnou část programu padala voda i z nebe. Nebýt termosek s připravenými teplými nápoji, asi bychom na sobíňovském pažitu umrzli. Náladu nám to však nezkazilo, měli jsme ve svém rejstříku i trochu zábavy pro přihlížející, to když nám Míša předvedla, jak je snadné létat :-)

V součtu obou disciplín to aspoň pro muže A neskončilo tak tragicky, bylo z toho celkové páté místo. Prostě každý den není posvícení a příště to může být jenom lepší! Jinak celá soutěž pod velením našeho okrskového velitele Mirka Rothanzla se sobiňovským kolegům vydařila a za ledové muže skutečně nemohou.

Atmosféru soutěží s našimi parádními kousky můžete nasát ve Fotogalerii z akcí a v sekci Videa z akcí

Sobíňov okrsek 2013

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom