letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Okrsková soutěž v Sobíňově 11.5.2013

Když se nedaří, tak se nedaří...ještě že aspoň v soutěži jednotlivců v překážkovém běhu na 100 m urval Honza Němec stříbro za 2. místo! Na "bedně" skončilo i družstvo našich děvčat ( třetí ), ale bylo to vlastně se suchými hadicemi. Za všechno totiž může zlomený palec! A to, jak jistě uznáte, nemohlo dopadnout dobře. Navíc jde o palec v rozdělovači motoru oudavské mašiny, takže se není co divit. Stříkačka zlobila, rozdělovače u hadic se bouřily tak, že Davidu Malínskému ml. málem zlomily ruku v zápěstí, a ještě jsme vyhráli nepsanou soutěž o nejkrásnější uzel na hadici.

A tady je viník: zlomený a ošoupaný palec rozdělovače

Zlomený palec

Jakoby nestačila voda ze stříkačky, ještě po valnou část programu padala voda i z nebe. Nebýt termosek s připravenými teplými nápoji, asi bychom na sobíňovském pažitu umrzli. Náladu nám to však nezkazilo, měli jsme ve svém rejstříku i trochu zábavy pro přihlížející, to když nám Míša předvedla, jak je snadné létat :-)

V součtu obou disciplín to aspoň pro muže A neskončilo tak tragicky, bylo z toho celkové páté místo. Prostě každý den není posvícení a příště to může být jenom lepší! Jinak celá soutěž pod velením našeho okrskového velitele Mirka Rothanzla se sobiňovským kolegům vydařila a za ledové muže skutečně nemohou.

Atmosféru soutěží s našimi parádními kousky můžete nasát ve Fotogalerii z akcí a v sekci Videa z akcí

Sobíňov okrsek 2013

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom