letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Okolo obce je opět čisto

   V pátek 12.4.2019 jsme se již poněkolikáté zúčastnili krajské akce Čistá Vysočina a uklidili jsme příkopy kolem silnic u naší obce. V kraji vyšly stovky skupin a pomohly Vysočině opět získat svou přirozenou krásu bez tun odpadků, které nám sem naházejí zparchantělí členové osádek automobilů. Leto jsme byli velice potěšeni, protože se nás sešlo 16, což je rekord v celé historii této úklidové akce. To nám umožnilo obsadit lépe stanovené úseky (k Dlouhému a k Vyhnálovu) a značně to urychlilo průběh sběru příkopových pokladů. Ve studeném a větrném aprílovém počasí to nebylo nic příjemného. Po dokončení "operace" jsme za odměnu poseděli v hasičské hospůdce a doplnili vydanou energii lahodnými energetickými nápoji. Osadní výbor Údavy i SDH děkují touto cestou všem, kteří se akce zúčastnili. Je dobře, že mezi námi jsou ještě občané, kteří  jsou schopni pečovat o své životní prostředí a tato péče nekončí u branky jejich vlastní zahrádky. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

cv19.1

cv19.2

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom