letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ohlédnutí za 17. ročníkem Údavských osmiček

   V sobotu 24.6.2023 jsme pořádali již 17. ročník hasičské soutěže Údavské osmičky. V krásném slunečném odpoledni soutěžilo v našem areálu 8 družstev, z toho 1 ženské ze sousední Možděnice. První na trať vyběhli naši borci, ale brzy bylo po nadějích na dobrý výsledek. Mašina nedělala co měla a pokus byl zastaven jako neplatný. Ani ostatním týmům se příliš nevedlo, jen Podmoklany předvedly kvalitní práci a jejich sbor zaslouženě vyhrál. Co naplat, že naši chlapi je v náhradním pokusu časově o půl vteřiny překonali, když tento útok byl už mimo soutěž. Vše jsme si vynahradili v doplňkových soutěžích. Hod retrosudem vyhrál s bezpečným náskokem Franta Půlpán a o vítězství naší pivní štafety snad nikdo nepochyboval. Celé odpoledne jsme se jako organizátoři snažili pečlivě se postarat o cca 200 návštěvníků a snad se nám to podařilo. Dvacítka našich členů zabezečovala občerstvení, soutěže, výčep a vše potřebné. Jim všem patří velký dík! Obrázky z celého průběhu i s výsledky najdete ve Fotogalerii z akcí. Video s excelentním výkonem naší pivní štafety v sekci Videa z akcí

os23

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom