letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Ohlédnutí za 17. ročníkem Údavských osmiček

   V sobotu 24.6.2023 jsme pořádali již 17. ročník hasičské soutěže Údavské osmičky. V krásném slunečném odpoledni soutěžilo v našem areálu 8 družstev, z toho 1 ženské ze sousední Možděnice. První na trať vyběhli naši borci, ale brzy bylo po nadějích na dobrý výsledek. Mašina nedělala co měla a pokus byl zastaven jako neplatný. Ani ostatním týmům se příliš nevedlo, jen Podmoklany předvedly kvalitní práci a jejich sbor zaslouženě vyhrál. Co naplat, že naši chlapi je v náhradním pokusu časově o půl vteřiny překonali, když tento útok byl už mimo soutěž. Vše jsme si vynahradili v doplňkových soutěžích. Hod retrosudem vyhrál s bezpečným náskokem Franta Půlpán a o vítězství naší pivní štafety snad nikdo nepochyboval. Celé odpoledne jsme se jako organizátoři snažili pečlivě se postarat o cca 200 návštěvníků a snad se nám to podařilo. Dvacítka našich členů zabezečovala občerstvení, soutěže, výčep a vše potřebné. Jim všem patří velký dík! Obrázky z celého průběhu i s výsledky najdete ve Fotogalerii z akcí. Video s excelentním výkonem naší pivní štafety v sekci Videa z akcí

os23

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom