letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Nová siréna na zbrojnici

Během tohoto týdne se opět pracovalo na naší hasičské zbrojnici. Technici z Hasičského záchranného sboru z Havlíčkova Brodu instalovali na připravenou konstrukci novou sirénu, která je ovladatelná jednak ručně, ale také dálkově, takže se stáváme součástí celorepublikového Integrovaného záchranného systému. Kromě vyhlašování poplachu ji tedy budeme slýchat i každou první středu v měsíci v pravé poledne, kdy probíhá pravidelná dvouminutová zkouška sirén v celé ČR.

Zbrojnice se sirénou

Siréna

Aktuality

8.12.2019 doplní vzhled prostranství více...
28.11.2019 krásné práce našich žen více...
31.10.2019 a zase u Rothanzlů více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH