letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Naši veteráni na okrskové soutěži v Sobíňově

   V sobotu 7.5.2022 jsme jeli do Sobíňova na okrskovou soutěž. Dohromady se dalo pouze družstvo veteránů (v nové terminologii "legend"), mladší a výkonnější část sboru se nepodařilo dát dohromady. Přesto naši zkušenější borci nezklamali a předvedli stabilní výkon, za který přivezli pohár za třetí místo. Počasí zprvu trochu zlobilo, ale během odpoledne se umoudřilo a bylo hezké májové podnebí. Děkujeme všem našim obětavým členům za předvedený výkon a sobíňovským kolegům za hezké a přátelské odpoledne. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí, video našeho útoku v sekci Videa z akcí.

okr22

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH