letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Naši veteráni na okrskové soutěži v Sobíňově

   V sobotu 7.5.2022 jsme jeli do Sobíňova na okrskovou soutěž. Dohromady se dalo pouze družstvo veteránů (v nové terminologii "legend"), mladší a výkonnější část sboru se nepodařilo dát dohromady. Přesto naši zkušenější borci nezklamali a předvedli stabilní výkon, za který přivezli pohár za třetí místo. Počasí zprvu trochu zlobilo, ale během odpoledne se umoudřilo a bylo hezké májové podnebí. Děkujeme všem našim obětavým členům za předvedený výkon a sobíňovským kolegům za hezké a přátelské odpoledne. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí, video našeho útoku v sekci Videa z akcí.

okr22

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom