letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Naši na soutěži v Podmoklanech

V sobotu 8.6.2013 odjelo naše mužstvo do Podmoklan na tradiční soutěž - již 18. ročník o Pohár obce Podmoklany. Startovní listina byla jako vždy nabitá mužstvy, která účinkují v havlíčkobrodské lize, takže pro nás to byla příležitost něco okoukat a něčemu se přiučit. Přesto se naši borci nemusí za nic stydět. Po sérii jarních neúspěchů a zmařených útoků ( a ještě navíc oproti konkurenci s širšími hadicemi ) dosáhli skvělého času 21,07, což v této nabité soutěži stačilo pouze na 11. místo, nutno ovšem podotknout, že všechna zúčastněná mužstva se vešla svými časy do necelých 6 vteřin, což je skutečně nevídané. Pro nás je to příslib do budoucna, že přece jen opět svítá na lepší časy a že naši chlapi umí. Průběh útoku v obrázcích můžete shlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Video z útoku od Honzy Němce je v sekci Videa z akcí

Příprava na útok:

Podmoklany 2013


                                

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom