letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Miroslav Drápalík slavil osmdesátiny

   V sobotu 16.10.2021 jsme společně popřáli Miroslavu Drápalíkovi k jeho významnému jubileu - osmdesátinám. V sále hospůdky U lípy se sešla oslavencova rodina, k ní pak přibyli přátelé, kamarádi a členové Sboru dobrovolných hasičů. Jménem Osadního výboru a MěÚ popřáli B. Němec a N. Turnhöferová, za hasiče O. Milt a M. Rothanzl. Za dlouholetou obětavou práci pro sbor byl M. Drápalík vyznamenán Záslužným křížem. Poté už se rozjela zábava, která vydržela do pozdních hodin. Rodině Drápalíkově děkujeme za skvělé pohoštění a oslavenci přejeme pevné zdraví a ještě dlouhá léta mezi svými přáteli. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

Dr80

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom