letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Miroslav Drápalík slavil osmdesátiny

   V sobotu 16.10.2021 jsme společně popřáli Miroslavu Drápalíkovi k jeho významnému jubileu - osmdesátinám. V sále hospůdky U lípy se sešla oslavencova rodina, k ní pak přibyli přátelé, kamarádi a členové Sboru dobrovolných hasičů. Jménem Osadního výboru a MěÚ popřáli B. Němec a N. Turnhöferová, za hasiče O. Milt a M. Rothanzl. Za dlouholetou obětavou práci pro sbor byl M. Drápalík vyznamenán Záslužným křížem. Poté už se rozjela zábava, která vydržela do pozdních hodin. Rodině Drápalíkově děkujeme za skvělé pohoštění a oslavenci přejeme pevné zdraví a ještě dlouhá léta mezi svými přáteli. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

Dr80

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH