letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Miltovi slavili 120

V sobotu 17.5.2014 jsme se opět po týdnu sešli k oslavě - tentokrát manželé Věra a Olda Miltovi slavili životní jubileum. Protože u obou se jednalo o 60 let, v součtu to pak "dělalo" 120. A to už je důvod k oslavě. Počasí opět nedovolilo posedět na čerstvém vzduchu v pergole, nicméně na dobré náledě to nikomu z nás neubralo. Zpočátku se zdálo, že přijde jen polovina pozvaných, neboť po šesté hodině byl sál hospůdky "U lípy" poloprázdný. Vzápětí ale do bývalé třídy vtrhla 3.B pod vedením doktorky Zorky Horké a předvedla oběma bývalým učitelům, zač je toho loket. Mach a Šebestová, Horáček s Pažoutem a další zarecitovali verše o mravenečkovi, a diváci nestačili lapat po dechu. Touto nádhernou kulturní úderkou jsme zahájili krásný, veselý a bujný večer, který se protáhl do časných ranních hodin. Děly se však i věci vážné - starosta sboru Míla Pátek předal oslavencům pamětní plaketu k životnímu jubileu a věcné dary, probraly se věci dávné i nedávné. Hlavní však byla skvělá nálada a poznání, že Údavy a její obyvatelé jsou tou nejlepší volbou pro výběr místa trvalého bydliště. Zábava byla celý večer skutečně famózní a manželé Miltovi touto cestou děkují všem, kteří s nimi přišli oslavit již zmíněné jubileum a postarali se o jejich bolavé bránice.

Výběr z obrázků (je jich mnohem více) najdete ve Fotogalerii z akcí.

Ukázka z vystoupení našich žáků ve formě klipu je v sekci Videa z akcí.

Miltovi 120

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom