letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

MDŽ ve strhujícím tempu

   V sobotu 3.3.2018 jsme pořádali další ročník zábavného večera k uvítání jara a MDŽ. Prognóza na večer nebyla nijak povzbudivá vzhledem k vrcholící epidemii chřipky, někteří naši členové ani další přátelé se zúčastnit nemohli. Nicméně, nakonec se nás sešlo něco málo přes třicet, a zábava byla jednou z nejlepších za poslední léta. Zahrát nám přijel pan Vtípil, my jsme dodali tradičně kulturně-masochistický program, a mužská část sboru připravila jako vždy pro ženy skvělé občerstvení a nezbytné karafiáty. Čas letěl jako splašený, že jsme skoro nestihli všechny body našeho programu. Naše ženy si zasoutěžily v jarním kvízu a všechny byly odměněny nádhernými dárky. Za finanční podporu v této části děkujeme městu Ždírec n. D. Poté došlo k útoku na starostu SDH Údavy, zatím naštěstí jen formou šipek. Vítězství v této netradiční disciplíně urvala nečekaně manželka starosty sboru Věra Miltová...Pak si dámy vyslechly Marcelu bačkovskou s její prezentací léčebné kosmetiky a v sále to vonělo jako v bylinkové chýši. To už se pomalu schylovalo k hlavnímu bodu programu. Hasiči předvedli scénku, která popisovala večerní hygienu našich členů na soustředění po 20 letech. Dle reakcí ženské části publika lze usuzovat, že naše vystoupení mělo úspěch. Hlavně vypracovaná těla hasičů a nezbytné vybavení v intimních oblastech. A nakonec přišel i ten zpochybňovaný kouzelník. Takže jsme stihli vše a ještě se náramně bavili. Atmosféra v sále byla letos skutečně výjimečně skvělá. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě, a hlavně ještě jednou děkujeme našim milým ženám za práci v celém hasičském roce. Ať se nám to jaro již vrátí a ať je letošní rok plný krásných akcí a zážitků!

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

mdž

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom