letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

MDŽ ve famózním tempu

   V sobotu 11.3.2017 pořádal SDH Údavy třetí večer k uvítání jara a oslavě MDŽ v řadě. Tentokrát si údavští hasiči připravili tak bohatý program, že končil hluboko po půlnoci. Nicméně celý večer probíhal v nádherné atmosféře a vzhledem k tomu, že jsme se dosyta nasmáli, budeme jistě žít o několik let déle. Celkem se nás sešlo přes 40, v hlavní roli byly samozřejmě ženy, kterým byl celý večer věnován. Muži jako vždy vše přichystali a o své ženušky se po celou dobu vzorně starali. Program začal tradičním jarním kvízem o ceny, na které přispělo dotací i město Ždírec n. D. Záludné otázky kvízu naše drahé polovičky příliš nezmátly, všechny obdržely krásné dárky. Druhá část programu už byla akčnější, ženské dvojice soutěžily na čas ve skládání puzzle (mimochodem obrázek členů našeho sboru). Jenže jak se ukázalo, poskládat tolik čtverečků lidiček ve stejnobarevných tričkách není žádná legrace. No a pak přišel hlavní bod programu - módní přehlídka v podání modelek. Ty byly hodnoceny tříčlennou porotou a souboj o nejlepší model byl skutečně strhující. Takové salvy smíchu jsme v sále hospůdky snad ještě neslyšeli. Je těžké tuto podívanou popsat, lepší je na vlastní oči zkouknout ve Fotogalerii z akcí. A to nás ještě čekalo vystoupení mažoretek....to už sál řval smíchy a aplaudoval. Mažoretky Udávenky nezklamaly a poskytly účastníkům večera nezapomenutelný zážitek. Po dalším bloku hudby v podání Mirka Hlavsy nastoupili ke své produkci Kluci v akci. Ukázali přítomným ženám, že dort se dá upéct i netradiční formou, zdravě a levně. Zlatým hřebem večera bylo popůlnoční vystoupení kouzelníka Nemehla. Ten ale nedostál svému jménu a všechna kouzla provedl s naprostou dokonalostí. Sál se na chvíli změnil v téměř divadelní představení s pozorným a nadšeným publikem. Videa pro náročné diváky z těchto tří vystoupení jsou k dispozici v sekci Videa z akcí. Následovala krásná zábava s několika ukázkami harmonikového umění v podání manželů Salaquardových a pak už protancování do brzkého rána. Letošní zábavný večer k MDŽ se skutečně vydařil. Díky všem, kteří na přípravě týdny pracovali!

MDŽ17

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom