letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Kronikář obce O. Formánek jubilantem

   V neděli 28.1.2018 jsme blahopřáli našemu kronikáři Otakaru Formánkovi k životnímu jubileu. Předali jsme zdravici starosty města Jana Martince a drobný dárek od MěÚ. V příjemné atmosféře jsme u Formánků podebatovali o životě i práci kronikáře. Ota je navzdory své pětasedmdesátce ve skvělé kondici (o čemž svědčí mj. účast ve vánočním turnaji ve stolním tenisu), nicméně společně s ním hledáme jeho pokračovatele (pouze na místě kronikáře :-)). Otovi přejeme do dalších let pevné zdraví a neutuchající elán!

OF

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH