letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Konec prázdnin opět ve znamení nohejbalu

   Obavy z upadajícího zájmu o tradiční turnaj na konci prázdnin se nepotvrdily, naopak nakonec zápolilo na hřišti v našem areálu celkem sedm týmů. Proto jsme museli dokonce posunout začátek na dobu těsně po poledni, abychom ranec zápasů stihli do tmy. Nálada byla díky krásnému počasí výborná, navíc na grilu se točilo nádherné vepřové a chlazení fungovalo také spolehlivě. Během odpoledne se sešlo i dost fanoušků z obce a okolí. Úroveň týmů každý rok stoupá, takže je soutěž hodně vyrovnaná, a diváci mají skutečně na co koukat. Loňští vítězové Maliňáci letos obsadili třetí místo, druhý byl Deutsche Gang (hádejte, kdo v něm hrál). Na nejvyšší příčku se vyšplhal tým složený ze tří rodin a jmenoval se tudíž trefně Ti co zbyli. Pochvalu za výkon zaslouží všichni účastníci za um i bojovnost. Nejlepším hráčem byl v anketě zvolen Petr Pelda ml. a převzal nový putovní pohár, který věnovala do turnaje naše nová členka Marcela Bačkovská. Děkujeme také městu Ždírec n. D. za dotační podporu a všem sponzorům, kteří přispěli do cen. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí, celkové výsledky jsou pod článkem.

noh

tab

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom